.

.

Beistle Mardi Gras Монистра Tablecover, 54-Инчен со 108-Инчен

Beistle Mardi Gras Монистра Tablecover, 54-Инчен со 108-Инчен

DEN 150.00

Пристапност
Во достапна форма

100% Пластика.Оваа точка е голема вредност!. 1 по пакет.Mardi Gras партија објект.Табела ги опфаќа за празнична прилики.Висок Квалитет.Beistle 57938 Mardi Gras Монистра Табела капак.Никогаш не можете да имате доволно бисери на Mardi Gras странките се вклучат нив насекаде!Оваа табела ги покрие ќе биде голем плус на вашата партија оркестарот!.На Beistle линија вклучува над 8,000 предмети - производи за речиси секој случај, прослава, или темата да се замисли.Од 1900 нашата мисија остана иста : да се Создаде производи со користење на најдобрите материјали и да ги највисоките стандарди.Нашите клиенти, производи, како и вработените се направи нас, кои сме ние.Ние сме Beistle Компанија.

Главните карактеристики

Избор на клиент