.

.

Qinlorgo Крпа Куки, Ретро Стил Едноставен Изглед мала Тежина Бања Куки за Хотел за Дома за Соба

Qinlorgo Крпа Куки, Ретро Стил Едноставен Изглед мала Тежина Бања Куки за Хотел за Дома за Соба

DEN 299.76

Пристапност
Во достапна форма

ЦИНК ЛЕГУРА МАТЕРИЈАЛ : крпа куките се направени од цинк легура да се обезбеди трајност и долг работен век, и може да се користат со доверба.Поле на ПРИМЕНА : крпа куките се многу убава и едноставна, многу погодна за бања употреба.ПРОСТОР за ЗАШТЕДА на енергија : крпа куките се светлина во тежина, погодни за монтажа на ѕид, заштеда на простор и обезбедување на чување функција.РЕТРО СТИЛ : крпа куките се ретро стил, елегантен и едноставен изглед и да имаат добар декоративен ефект за вашиот дом.ЕДНОСТАВНА ОПЕРАЦИЈА : Инсталација е едноставен и лесен, пешкир кука може да се користат без комплициран процес.Функција : 1. ЦИНК ЛЕГУРА МАТЕРИЈАЛ : крпа куките се направени од цинк легура да се обезбеди трајност и долг работен век, и може да се користи со confidence2. Поле на ПРИМЕНА : крпа куките се многу убава и едноставна, многу погодна за бања use3. ПРОСТОР за ЗАШТЕДА на енергија : крпа куките се светлина во тежина, погодни за монтажа на ѕид, заштеда на простор и обезбедување на чување function4. РЕТРО СТИЛ : крпа куките се ретро стил, елегантен и едноставен изглед и да имаат добар декоративен ефект за вашиот home5. ЕДНОСТАВНА ОПЕРАЦИЈА : Инсталација е едноставен и лесен, пешкир кука може да се користат без комплицирани process Specification : Предмет Тип : Крпа Hooks Product Материјал : Цинк Alloy Type : Крпа Rack Style : Модерна и Simple Weight : Прибл. 142g / 5.0 оз Пакет Листа : 1 x Крпа Куки 2 x Screw2 x Проширување Tube1 x Хексадецимален Клуч.

Главните карактеристики

Item Type:
Towel Hooks
Product Material:
Zinc Alloy
Type:
Towel Rack
Style:
Modern and Simple
Weight:
Approx. 142g / 5.0oz
Package List:
1 x Towel Hooks   :
2 x Screw :
2 x Expansion Tube :
1 x Hex Wrench :
Избор на клиент