.

.

Фото Студио Позадина Реквизити ноќта на Вештерките Бел Дедо Мраз Божиќ Elk Фотографија Пејзаж Тема Божиќ Декорација (Боја : Green1, Големина : 8x8ft)

Фото Студио Позадина Реквизити ноќта на Вештерките Бел Дедо Мраз Божиќ Elk Фотографија Пејзаж Тема Божиќ Декорација

DEN 1490.40

Пристапност
Во достапна форма

Материјал состав:Направени од високо квалитетен материјал, тоа е издржлив.Со цел да се олесни процесот на транспорт, употреба на виткање, по приемот може да се creased, ве молиме да не грижете се, браздата нема да влијае на вашата употреба.Roll up за 2 до 5 дена и брчките се речиси невидливи.Ако е потребно, ве молиме железо задната површина со пареа железо, но не се исуши железо.Користејќи серија на високо-технолошки дигитални производство на опрема внимателно направени дигитални слики инкџет слики.На backdrops треба задржи на далечина да се земе слики.Исто така, многу голем формат на сликите може да се чини малку pixelated.Различни осветлување ќе имаат различни снимање ефект,можете да се обидете да ја подесите светлата да се направи вашите фотографии подобро!.Идеален за свадба, забава, новороденче, деца, и производ фотографија, како и за телевизија, видео продукција и дигитална фотографија.Опис : Фотографија Позадина : Користење на серија на високо-технолошки дигитални производство на опрема внимателно направени дигитални слики инкџет слики, сликата е јасна, реална, погоден за дигитални фото апарати, материјали од висок квалитет на платно, дигитални позадина со светла боја, богата обрасци, се реални.силен, трае носат, јасно вон-отсјај, итн.Материјал : cloth Do не грижете се, не влијае да се користи, метод за обновување, како што следува : Можете да ues пареа железо да железо задниот дел на објектот за да го отстраните браздата и се тркалаат нив 2 до 5 дена, брчки речиси invisable .(не надминува 90��В)Пакет вклучуваат 1 x Фотографија во Позадина.

Главните карактеристики

Избор на клиент