.

.

Едноставност-Twill Лента 1X10yd, Бела

Едноставност-Twill Лента 1X10yd, Бела

DEN 210.96

Пристапност
Во достапна форма

Одлично за копчето арматура, вратоврска жици или drawstrings.Овој пакет содржи 10 јарди на 1" широка лента. 100% памук twill лента.Рака мие, капе сува.Едноставност-Twill Лента : Бела.Одлично за копчето арматура, вратоврска жици или drawstrings.Овој пакет содржи 10 метри од 1 инч широк 100% памук twill лента.Рака мие, капе сува.Увезени.

Главните карактеристики

Избор на клиент