.

.

ZEYAR Акрилна Боја Пенкала, Водата базирани, парична Казна Точка, 12 Металик бои, Киселина Слободни, Нетранспарентно Мастило, Одлична за поздрав картичка, Албум, Постер

ZEYAR Акрилна Боја Пенкала, Водата базирани, парична Казна Точка, 12 Металик бои, Киселина Слободни, Нетранспарентно

DEN 263.52

Пристапност
Во достапна форма

Вентил-акција Структура : ТРЕСАТ И ПРЕД СЕКОЈА УПОТРЕБА, Голема контрола на мастило и гас, Високо-Технологија, Архивски Квалитет, Безбедни за Употреба од страна на Деца.Металик бои : црвена металик, металик морнарица, металик пастел, зелена, злато, злато се зголеми, металик зелена, металик црна,сребрена, металик бакар, металик виолетова, металик розова, бела.Брзо сушење, погоден за повтори цртежи на истите површини.Мазна Пишување : Пишува на речиси секоја површина со вашата имагинација и креација; овозможувајќи ви лесно да се напише на темни површини : темно честитки, албум, постер, платно и повеќе!.Мастило Потврдија : се Согласува да ASTM D-4236 сертификат, не-токсични и киселина слободни.Но, не проголта.

Главните карактеристики

Избор на клиент