.

.

OCHENTA Девојките Долу Алтернативни Зимски Палта Поместена Puffer Јакна со Faux Крзно Трим Худ Средна Должина

OCHENTA Девојките Долу Алтернативни Зимски Палта Поместена Puffer Јакна со Faux Крзно Трим Худ Средна Должина

DEN 1751.76

Пристапност
Во достапна форма

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Полиестер,Faux Крзно.Патент затворање.Фил : 100% полиестер, Поставата : 100% Полиестер.Сезона : Зима, крзно јака се отстранува, ребрести еластична ткаенината, направи вашето дете топло за да сите зима.Девојки зимски палта со zip пред затворање; Добра изработка во детали.Зимско палто за девојки со две страни handwarmer патент џебови, се држат настрана од ладно, да ги задржи на работи безбедно.Девојки зима паркови грб поместена overcoat со крзно хауба, девојки крзнено палто.Поради вакуум компресира, ве молиме железо пред носење.Материјал : 100% полиестер влакна.Полни во : Полиестер.Внатрешни работи, половината drawstring.Висок половината, pleated фронт.Стил : Медиум долго должина.Монтажни шарени крзно худ.Windproof девојки зимски јакни.Zippered аспиратор со монтажни faux крзно трим девојки puffer јакна.Миење на собна температура.Ве молиме да го отстраните крзно јака кога ќе се мијат.Висат сува, без изложеност.Не собори сува.Материјал : 100% полиестер fibre Filled во : Polyester Interior половината drawstring High половината, pleated front Style : Медиум долго length Detachable шарени крзно худ Windproof девојки зима jackets Zippered аспиратор со монтажни faux крзно трим девојки puffer јакна.Совети : .Миење на собна temperature Please отстрани крзно јака кога ќе се мијат тоа Висат сува, без изложеност не собори сува.

Главните карактеристики

Избор на клиент