.

.

GEARWRENCH Macpherson Кочење Пролет Компресор - 3387

GEARWRENCH Macpherson Кочење Пролет Компресор - 3387

DEN 1131.12

Пристапност
Во достапна форма

Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Направен во сад.Пакет Тежина : 7.15 фунти.Вклучени компоненти : Единица, Упатство за корисникот.Пакет Димензии : 32.766 L x 8.89 H x 14.223 W (сантиметри).Macpherson Кочење Пролет Компресор, Должина (Во. ) 26, Материјал Челик, ги Отстранува и Заменува Рамења, Пакет Количество 2.

Главните карактеристики

Избор на клиент