.

.

Шун BAMBOOTRAY Во Фиока Нож Послужавник, 11-Слот

Шун BAMBOOTRAY Во Фиока Нож Послужавник, 11-Слот

DEN 835.20

Пристапност
Во достапна форма

11-Слот бамбус во фиока нож лента со Бегаат.Лесно продавница до 11 ножеви во лесно да се достигне.Заштедува countertop простор; ножеви остане во рамките на лесно да се достигне.Штити сечилото интегритет.Ги чистат со влажна крпа.Единаесет совршено големина слотови за нашите во фиока, простор-за заштеда на дизајн.Што друго би очекувале од Бегаат.Совршен за кујна каде countertop простор е ограничен, нашите Бамбус Во Фиока Нож Фах има сите ваши Шун Ножеви; заштита на сечилото е интегритет.Направен од бамбус и дизајниран да се вклопуваат повеќето кујнски фиоки, нашите нож фах чува сите ваши ножеви во рамките на лесен дофат на кујната задачи.Бамбус е природен, обновлив ресурс што го прави идеален за употреба во и околу кујната.Добро обмислени дизајн, простор-за заштеда на енергија и хигиенски.Што би очекувале ништо помалку од Бегаат.

Главните карактеристики

Избор на клиент