.

.

Мобилен Телефон Lanyard Случај Pendant Tassel Античките Правец Среќна Нова Година Кратко Pendant Рака Pendant Анти-Изгубени Прашка,Сина, Зелена

Мобилен Телефон Lanyard Случај Pendant Tassel Античките Правец Среќна Нова Година Кратко Pendant Рака Pendant

DEN 592.80

Пристапност
Во достапна форма

Тоа е направен од супер мек висока густина полиестер, па тоа е многу удобно во секоја ситуација.На tether ќе не блокира вашиот полнење дупка, па лесно можете да го полните телефонот додека го користите објект.Стави tether на телефон случај и помине помеѓу полнење дупка и телефонот случај.Високо-квалитетна мека свила ткаенини, дури и голи вратот и зглобовите, кожата може да се врши удобно!На lanyard може да се користи не само за мобилните телефони, но исто така и за клучеви, карта сопствениците, итн.Вклучувајќи 1 вратот рака и 1 рака на рака, погоден за било кој мобилен телефон со заштитни случај (не вклучувајќи мобилен телефон случај).Материјал : Acrylic Size : приближно 28 5cm Model Број : Мобилен Телефон Chain It е направен од супер мек висока густина полиестер, па тоа е многу удобно во секоја ситуација.На tether ќе не блокира вашиот полнење дупка, па лесно можете да го полните телефонот додека го користите објект.Стави tether на телефон случај и помине помеѓу полнење дупка и телефонот случај.Високо-квалитетна мека свила ткаенини, дури и голи вратот и зглобовите, кожата може да се врши удобно!На lanyard може да се користи не само за мобилните телефони, но исто така и за клучеви, карта сопствениците, итн.Вклучувајќи 1 вратот рака и 1 рака на рака, погоден за било кој мобилен телефон со заштитни случај (не вклучувајќи мобилен телефон случај).

Главните карактеристики

Избор на клиент