.

.

MACHSWON Мали Scraper за Автомобил Прозорец Филм Стакло, Чистење на Автомобил Додатоци Автомобил Заврши Филм Прозорец Багра Алатка Винил Налепница за Завиткување Алатка ?

MACHSWON Мали Scraper за Автомобил Прозорец Филм Стакло, Чистење на Автомобил Додатоци Автомобил Заврши Филм

DEN 2184.00

Пристапност
Во достапна форма

【Високо-квалитетни материјали】Направени од високо-квалитетни материјали, висока температура отпор, отпорно на гребење, издржливи. 【Долго squeegee алатка】долга сина squeegee е многу погодна за премачкување на тесен конкавна дел на автомобилот.Го почувствувале на работ squeegee може да се елиминираат меурчиња и да се минимизира гребнатини, што винил инсталација полесно и побрзо. 【Заврши инсталацијата алатка за полнење】Вклучувајќи филм средување на алатки погодни за различни празнини.Заврши функции, значително подобрување на ефикасноста и квалитетот на филмот. 【Лесен за употреба】прозорецот scraper комплет е лесно да се носат, лесен за употреба, scraper е мека, и на прозорецот не е изгребан за време на работата. 【Широк спектар на апликации】Професионални винил боење колекции може да се користи за автомобил винил пакување, автомобил филм, стакло филм, мебел филм, пропаганден филм, decals и позадина инсталација, итн.Функција:【Високо-квалитетни материјали】Направени од високо-квалитетни материјали, висока температура отпор, отпорно на гребење, издржливи.【Долго squeegee алатка】долга сина squeegee е многу погодна за премачкување на тесен конкавна дел на автомобилот.Го почувствувале на работ squeegee може да се елиминираат меурчиња и да се минимизира гребнатини, што винил инсталација полесно и побрзо.【Заврши инсталацијата алатка за полнење】Вклучувајќи филм средување на алатки погодни за различни празнини.Заврши функции, значително подобрување на ефикасноста и квалитетот на филмот.【Лесен за употреба】прозорецот scraper комплет е лесно да се носат, лесен за употреба, scraper е мека, и на прозорецот не е изгребан за време на работата.【Широк спектар на апликации】Професионални винил боење колекции може да се користи за автомобил винил пакување, автомобил филм, стакло филм, мебел филм, пропаганден филм, decals и позадина инсталација, итн.Спецификација:Име на Производ : Автомобил Заврши Филм Прозорец Багра Tool Product Материјал : Нови PP Материјал + Polypropylene Product Боја : Како Shown Product Големина : Како Shown Package вклучени:15 Компјутери Автомобил Заврши Филм Прозорец Багра Алатка.

Главните карактеристики

Избор на клиент