.

.

GiftJewelryShop Древните Бронзени Ретро Стил на Хороскопски Шкорпија Шарм Фото Срце Облик на Рака Виси Синџир за Телефон Мобилен Телефон Шарм Нараквици

GiftJewelryShop Древните Бронзени Ретро Стил на Хороскопски Шкорпија Шарм Фото Срце Облик на Рака Виси Синџир

DEN 376.80

Пристапност
Во достапна форма

Сосема нов висок квалитет симпатична одговара за било 3.5 mm џек за слушалки(вклучувајќи мобилни телефони,таблети,и MP3 плеери).Доаѓа со краток string јамка, може да прикачите на вашиот мобилен телефон, СТРУЈА или да ја користите како keychain.Reuseable rubbery пластични приклучок е лесно да се отстрани и да го вметнете, против прашина и вода.Спречување прашина и остатоци од внесување на телефонот и casuing оштети скапи LCD екран.Доаѓа со бесплатен и убава подарок кутија, подароци на пријатели или членови на семејството.Ако објектот испратени надвор, тој ќе пристигне во рок од 7 до 15 работни дена.Инспирирани од модата накит и љубовта на животот работи, Gift Jewelry Shop Древните Бронзени Ретро Стил на Хороскопски Шкорпија шарм Фото Срце Облик на Мобилен телефон, ранец(Кеса) или USB и така натаму.s е незаборавно и alluring парче додаток на вашиот Мобилен телефон, ранец(Кеса) или USB и така натаму.или ѓердан.Со одличен квалитет, како и низа на исклучителен и уникатен дизајн, Древните Бронзени Ретро Стил на Хороскопски Шкорпија шарм Фото Срце Облик на Мобилен телефон, ранец(Кеса) или USB и така натаму.s мора да е совршен накит за подарок за секоја прилика да се изразат на среќа и благослов.Покрај Gift Jewelry Shop Девица хороскопски знак Јарец Рака виси Синџир за Телефон Мобилен Телефон Шарм Фото Срцето Shapeds е па убав е во можност за да додадете или меѓусебно шарм на различни теми шарм Мобилен телефон, ранец(Кеса) или USB и така натаму.s.Сега одберам љубов шарм монистра и да уживате среќен живот, вие не ќе го пропушти тоа, ќе ти?.

Главните карактеристики

Избор на клиент