.

.

AYECEHI 4Pack Анти-Изгубени Ѕвона Животинско Бел, Пасење Метал Милениче Ѕвона Noisemaker сигналните Ѕвона за Крава Коњ Овци

AYECEHI 4Pack Анти-Изгубени Ѕвона Животинско Бел, Пасење Метал Милениче Ѕвона Noisemaker сигналните Ѕвона за

DEN 215.76

Пристапност
Во достапна форма

Крава бел звукот е чист и светол.чувајте ги вашите животни се најдат лесно.Cowbell направени од бакар и е насликана униформно во рерна.Па тоа ќе не ' рѓа или еродира.Големина : 1.37"x1.37"x0.8".Опсег На Употреба : елка подарок ѕвона, реквизити декорација ѕвона, занаетите бел украси, крава ѕвона, пет ѕвона, говеда и овци ѕвона, ветер chimes, бебе раното детство ѕвона, носат бел,нараквица ѕвона.Пакет вклучувајќи : 4 Pack Животинско Ѕвона,крава ѕвона бучава на одлуки.Ѕвона за занаети звукот е чист и светол.чувајте ги вашите животни се најдат лесно.Направен од бакар и е насликана униформно во рерна.Па тоа ќе не ' рѓа или еродира.Големина : 1.37"x1.37"x0.8".Опсег На Употреба : елка подарок ѕвона, реквизити декорација ѕвона, занаетите бел украси, пет ѕвона, говеда и овци ѕвона, ветер chimes, бебе раното детство ѕвона, нараквица ѕвона,малите крава ѕвона за занаети,моно крава бел занаети,мали крава ѕвона за занаети,1/2 мини крава ѕвона за занаети.Пакет вклучувајќи : 4 Pack Животинско Ѕвона.

Главните карактеристики

Избор на клиент