.

.

Rainbrella Класичен Авто Отворен Чадор со Вистински Дрвени Кука Рачка

Rainbrella Класичен Авто Отворен Чадор со Вистински Дрвени Кука Рачка

DEN 561.84

Пристапност
Во достапна форма

100% Други Влакна.Увезени.Plaid Класичен Авто Отворен Чадор со Вистински Дрвени Кука се Справи. 46-Инчи во дијаметар со Трајни Pongee материјал.Оваа дрвени чадор е auto open.Класичен Plaid Покривање.RainbrellaИмаме Што се Покриени!Нашите чадори се води од страна на дизајнот.Нашата цел е да ви обезбеди со стилски дожд заштита.Оваа Rainbrella 46-Инчен класичен чадор има вистински дрвени кука се справи.Исто така, нуди класичен црвен plaid покривање.Тоа е авто-отворање.Rainbrella ви се опфатени со овој чадор!.

Главните карактеристики

Избор на клиент