.

.

GiftJewelryShop Древните Бронзени Ретро Стил на Египетскиот Mummy Tutankhamen Фото Срце Облик на Рака Виси Синџир за Телефон Мобилен Телефон Шарм

GiftJewelryShop Древните Бронзени Ретро Стил на Египетскиот Mummy Tutankhamen Фото Срце Облик на Рака Виси Синџир

DEN 215.76

Пристапност
Во достапна форма

Сосема нов висок квалитет симпатична одговара за било 3.5 mm џек за слушалки(вклучувајќи мобилни телефони,таблети,и MP3 плеери).Доаѓа со краток string јамка, може да прикачите на вашиот мобилен телефон, СТРУЈА или да ја користите како keychain.Reuseable rubbery пластични приклучок е лесно да се отстрани и да го вметнете, против прашина и вода.Спречување прашина и остатоци од внесување на телефонот и casuing оштети скапи LCD екран.Доаѓа со бесплатен и убава подарок кутија, подароци на пријатели или членови на семејството.Ако објектот испратени надвор, тој ќе пристигне во рок од 7 до 15 работни дена.Tutankhamen е еден од најмоќните фараони во 18 Династија можеби еден од најпознатите во антички Египет.Овој Јарец Рака виси Синџир за Телефон Мобилен Телефон Шарм Фото Срцето Shapeds, Египетскиот mummy-Tutankhamen, е засекогаш потсетник на дел од историјата на вашиот Мобилен телефон, ранец(Кеса) или USB и така натаму.Носи овој Јарец Рака виси Синџир за Телефон Мобилен Телефон Шарм Фото Срцето Shapeds може да направи да се чувствувате магична моќ на славна историја на древниот Египет.На позлата на овој Јарец Рака виси Синџир за Телефон Мобилен Телефон Шарм Фото Срцето Shapeds, злато, што претставува светлина на сонцето и еднаш на товар само со принцови, се вели дека за да се зарадува срцето и да ги уништи сите работи на правопис.Египетскиот mummy-Tutankhamen Јарец Рака виси Синџир за Телефон Мобилен Телефон Шарм Фото Срцето Shapeds мерки лесен должина на ~9mm, висина на ~9mm и дебелина на ~3.2 mm.Направена и потврдени од страна на Gift Jewelry Shop Inc.

Главните карактеристики

Избор на клиент