.

.

Graphique Дизајнер Planners - 18-Месец Од Календарот - Ќе Места & Вршење на Работите Половина Месечна Мрежи & Половина Забелешка Страници Личен Планер - за на Училиште, на Работ

Graphique Дизајнер Planners - 18-Месец Од Календарот - Ќе Места & Вршење на Работите Половина Месечна Мрежи

DEN 239.76

Пристапност
Во достапна форма

ОСТАНЕТЕ ОРГАНИЗИРАНИ : Оваа симпатична јули 2021 - декември 2022 излет карактеристики половина месечна сива мрежи и половина белешки страници поклопецот дизајн карактеристики стилски "ќе места и прават работи" понуда.Ние сме вашиот канцелариски бутик.Карактеристики На Glance Personal Излет Journal Year : јули 2021 - декември 202218-Месец Calendar Date Страници Во English Half Месечна Сива Grids Half Забелешка Pages Includes Јавни & Културно Значајни Holidays Thick Хартија Cover Dimensions : 8" x 10"Graphique When нешто важно за нас, и ние фустан со бои, со сјајот, злато, и да сјаат.Ние се создаде уникатен канцелариски материјал и додатоци кои помагаат да се изразат талент, стил, и љубовта во тебе.Дебела хартија за покривање на овој планирање лаптоп карактеристики шарени и стилски "ЌЕ МЕСТА & ВРШЕЊЕ на РАБОТИТЕ" сјај за печатење.Совршен ден-носи додатоци за употреба дома, на работа, на училиште, или секаде каде што ќе се шета.Живеат уникатен, љубов Graphique.Лесен начин да останете организирани и изграден за да се задржи со вас секојдневно, овие се спомене softcover месечна planners функција 18-Месечно од календари (јули 2021-декември 2022) со половина месечна шири и половина белешки да ни трошка одредување на идеи, белешки, to-do листи, и повеќе.Модерен & Functional We донесе дизајнер стил и квалитетот на секојдневните канцелариски производи те сакам.БИДЕТЕ ПОДГОТВЕНИ на целата ГОДИНА : Со страници посветени на земање белешки и пишување задачи, оваа корисни планот е совршен, за секојдневна работа На датум страници се на англиски јазик и вклучување на јавноста & културно значајни празници.GRAPHIQUE : Нашите различни линија на високо-крај канцелариски подарок и дома essentials подигнете личен стил низ експерт дизајн и прилагодени истражување Нашите ликовни колекции нуди совршена комбинација на софистицираност мода и функционалност.Овој функционален и модерен datebook излет има забава, модерен естетски дека носи талент за секој стил.

Главните карактеристики

Избор на клиент