.

.

NUOBESTY 20pcs Цртање Хартија Дебел Картон Скица на Хартија Празно Сликарство Хартија за Деца Занает Резерви (Бела Картичка 8k, Груба Двојно Страни)

NUOBESTY 20pcs Цртање Хартија Дебел Картон Скица на Хартија Празно Сликарство Хартија за Деца Занает Резерви

DEN 1013.76

Пристапност
Во достапна форма

- висок квалитет на материјалите и безбедност. - лесен за носење и употреба, можете да го однесе надвор. - компатибилност : молив, мастило, молив, пастел, итн.; Акварел хартија можат да бидат испратени до оние кои сакаат акрилна слика, акварел сликарство, скица и слично. - тоа е погодна за деца од сите возрасти и може да се развие нивната имагинација. -DIY и партија украси и украсни предмети за училишни проекти.Description Are сте во потрага за квалитет на цртеж хартија?Ова е цртеж на хартија.Направен од висок квалитет на хартија материјал, практични.Мазната површина го прави погоден за моливи, пенкала, графит, јаглен, итн.Ова е одличен подарок за некој кој сака сликарство.Карактеристики - Материјал : Картичката На Хартија.- Боја : Бела. Големина на : Околу 26 x 37 x0.01cm Package Including20x Цртање Скица на Хартија.

Главните карактеристики

Избор на клиент