.

.

Телефон за Држачот на Еластичен Lycra Паричникот Џеб Кредитна Картичка ID Случај Торбичка Ракав 3M Лепило Налепница Компатибилен со iPhone, Samsung Галакси Андроид Smartphones - 4Pac

Телефон за Држачот на Еластичен Lycra Паричникот Џеб Кредитна Картичка ID Случај Торбичка Ракав 3M Лепило Налепница

DEN 215.76

Пристапност
Во достапна форма

РЕШЕНИЕ ЗА ВАШИОТ ГЛОМАЗНА ПАРИЧНИК : Нема потреба вашите гломазна паричник или ташна повеќе.Само се лизга на вашите кредитни картички, ПРОЕКТ и некои пари во телефонот за држачот и сте подготвени да одите!.ТЕСНИ И ВИСОКА БЕЗБЕДНОСТ - Овој мобилен телефон се држиме за wallet (паричник) може цврсто држете сите предмети може да се собере во за ваша погодност и никогаш не нека оди!Високо еластична ткаенина со кожа пораз има содржина на џеб од паѓање, дури и кога џебот е наопаку!.КОМПАТИБИЛНОСТ : Носителот големина е Л : 3.8 инчи(9.5 см), W : 2.4 инчи(6cm); 0.4 инчи(1cm) дебелина; Во случај дека имате стакло назад телефони и Силиконски телефон случај како што е i Phone 11 ,i Phone 11 Про ,i Phone 11 Про Max,XR, Xs max, X, i Phone 8, i Phone 8 плус,Samsung Note9 / Забелешка 9 Плус /S10 /S10 E/S10 Плус / NOTE10/ NOTE10 Плус ние ви препорачуваме да користите соодветна телефон случај.Телефонот паричник не може да се држи на течни силикони, водоотпорен, кожа и високо текстура површината случаи.СИЛЕН МАТЕРИЈАЛ : Секоја телефонска картичка паричникот користи високо-квалитетни 3 M селотејп поддршка за силна, цврста, долго-траен задржете.Тоа нема да губат силата поради џеб топлина, светлина, влага или пот, и тоа нема да остави леплива остатоци ако одлучите да се отстрани.Овој силен и издржлив материјал ќе го задржи вашето картички не падне.ОНА што ЌЕ ДОБИЕТЕ : 4 x Кредитна Картичка во Држачот, 7x 24 Часа 18 Месеци, пријателски услуги на клиентите, Ако имате било какви прашања, ние ќе ги разреши вашите дилеми во рок од 24 часа.Pur Genic Телефон Паричникот за Пари, Кредитни Картички, ID е, и Подарок-Картички.Направи животот полесен, со додавање на тенок линија Pur Genic Телефон Паричник на вашиот телефон за дополнителна погодност.Нема повеќе да седи на вашиот паричник или да се копа во вашата чанта за вашиот критички картички и лични.

Главните карактеристики

Избор на клиент