.

.

Oneida Cheviot Остриги/Коктел Предниците (Сет на 36)

Oneida Cheviot Остриги/Коктел Предниците (Сет на 36)

DEN 652.80

Пристапност
Во достапна форма

Автентични Арт Деко Се Справи Со Мотив.Врвен Заврши и Модел Детали.Долготрајна Издржливост.Машина За Миење Садови Безбедно. 18/10 Нерѓосувачки Челик.Овој иновативен дизајн нуди интригантни симетрич-ност на групи и curving линии.Нејзините lustrous изглед и единствен справи направи оваа нерѓосувачки шема на Oneida омилени.

Главните карактеристики

Избор на клиент