.

.

3M KTS-DL1 Дизајн Линија Knifeless Лента - 50m (164ft)

3M KTS-DL1 Дизајн Линија Knifeless Лента - 50m (164ft)

DEN 744.00

Пристапност
Во достапна форма

3.5 mm (1/8" номинална) Ширина.Патентиран дизајн протега малку и се врти лесно во која било насока за еден-на-еден вид на уметнички дела.Лента може да биде скршен со раце за побрзо апликација.За еден слој винил апликации. Од 50 Метри се тркалаат (164 Стапки).Трим вашиот обвива, се создаде тркачки пруги и многу повеќе без нож.Побрзо, полесно и побезбедно од кроење со нож.Никогаш не ризик за сечење во возила сликам повторно.

Главните карактеристики

Избор на клиент