.

.

Aexit Спирален Ритам Рутер Битови 3 Флејта 3мм x 6mm х 8мм ХСС Крајот Мелничката Работ Третман & Grooving Битови Машина Сива

Aexit Спирален Ритам Рутер Битови 3 Флејта 3мм x 6mm х 8мм ХСС Крајот Мелничката Работ Третман & Grooving Битови

DEN 1245.60

Пристапност
Во достапна форма

Име на производ : Крајот Мелница;Материјал : ХСС.Сечење Дијаметар : 3мм / 3/25";Сечење на Длабочина : 8mm / 5/16".Месо тело со Дијаметар : 6mm / 15/64";Вкупна Должина : 52mm / 2".Мелница Машина Боја : Сива;Тежина : 15g.Пакет Содржина : 1 x Крајот Mill1 x Пластична Кутија.ХСС крајот мелница, директно месо тело, 3 флејта, груба мелење машина, може да се користи за да се вежба во работа, парче за slotting.На крајот мелница машина е широко се користат за обработка на јаглероден челик, од леано железо, не обоени материјали.0.

Главните карактеристики

Избор на клиент