.

.

Гранит Ware Отвори Saucepan, 1-Четвртиот

Гранит Ware Отвори Saucepan, 1-Четвртиот

DEN 302.40

Пристапност
Во достапна форма

Изградена на ниско јаглероден челик со стаклена облога.Без PFOA е или било какви други хемиски да се смени храна е вкус.Темно внатрешни работи апсорбира печки енергија.Челик core рамномерно дистрибуира топлинска енергија.Големина на : 1 qt | Боја : Црна.

Главните карактеристики

Избор на клиент