.

.

Кира Дома Gage 15 Индустриски 3-Светло Кафез Флеш Качи На Таванот Светлина, Текстура Црна Заврши

Кира Дома Gage 15 Индустриски 3-Светло Кафез Флеш Качи На Таванот Светлина, Текстура Црна Заврши

DEN 1919.76

Пристапност
Во достапна форма

ИНДУСТРИСКИ FARMHOUSE СТИЛ : Тешки флеш качи на таванот светлина тела има уникатна, текстура црна заврши.Жица кафез метал сенка encases светилки, пренесување рустикален антички изгледаат и се чувствуваат.Оваа свежа 3-светло дизајн ќе го подигнете вашиот простор.ПОДОБРУВАЊЕ на која БИЛО ОБЛАСТ ВО ВАШИОТ ДОМ : Планината овој отворен кафез дизајн во неколку различни соби и оркестарот.Совршен за да светне ходници во групи од 2-3, во кујна над мијалник, во плакарот или во угостителството поставки, како што се ресторани или решетки.Dimmer компатибилни.ETL НАВЕДЕНИ ЗА ВАША БЕЗБЕДНОСТ : ETL наведени за сува локации.Користи (3) ДОВЕДЕ, CFL или до 60 W традиционалните блескаво медиум база светилки.Светилки се продава одделно.ДИМЕНЗИИ : Таванот Светлина : 6.5" (H) x 15" (Д), Кафез Сенка : 5.5" (H) x 15" (Д), Крошна : 1" (H) x 15" (D).НЕСПОРЕДЛИВ КВАЛИТЕТ И ГРИЖА на КЛИЕНТИТЕ како : Дизајнирани и поддржани во Калифорнија, ние сме НИ базирана компанија со вистински локална поддршка.Ако некогаш се судрите со сите прашања, се чувствуваат слободни да допрат до нас, како ние обезбедуваме 1 година гаранција.Продавница со доверба!.

Главните карактеристики

Избор на клиент