.

.

Мултифункционален Маса Светилка со Безжичен Полнач за на Маса Светилка со Полнење преку USB Порт Читање Биро Светлина за Домашна Канцеларија Спалната соба на Допир

Мултифункционален Маса Светилка со Безжичен Полнач за на Маса Светилка со Полнење преку USB Порт Читање Биро

DEN 1199.76

Пристапност
Во достапна форма

【БЕЗЖИЧНИ ПОЛНЕЊЕ светлина мемориска функција, не треба да ја прилагодите светлината боја следниот пат кога ќе го вклучите, се многу погодни за читање; работа или Студирање е исто така неопходност на студентски дом и универзитет. 【ВРЕМЕТО на ИСКЛУЧУВАЊЕ FUNCTING】 : One-touch 10-минутен тајминг исклучите функцијата, не грижете се за заборавајќи да го исклучите светлата, овозможувајќи ви лесно да се организира други работи. 【ГРИЖЕТЕ се-БЕСПЛАТНА УСЛУГА】: Во случај на било какви проблеми, и едноставно да допрат до нас и ние ќе направиме се што може да направите за да се направи тоа право.Кликнете на "Додади во Кошничка" да ја добиете вашата светилка!.

Главните карактеристики

Избор на клиент