.

.

Pernos Класичен Контролер Продолжување Кабел - Nintendo SNES и Мини НСВ Класичен Издание- Година, Црна и бела (2 Парчиња) 3M (10')

Pernos Класичен Контролер Продолжување Кабел - Nintendo SNES и Мини НСВ Класичен Издание- Година, Црна и

DEN 381.12

Пристапност
Во достапна форма

Компатибилност : овој кабел е Дизајниран за употреба со НСВ класичен Издание/ НСВ мини (нови 2016 година модел кој има HDMI приклучок и изградена во игри, не е оригинална 1985 НСВ модел).Повеќе кабел : секој од Нашите продолжени кабли се 3М/ 10ft долго (кои ви даваат дополнителна 10 стапки на врвот од 70cm кабел должина на стандарден Контролор кои дојдоа доставени со вашата Конзола).Едноставно plug & play : на manve продолжување кабли може да се користат со 2 Контролори, двајцата играчи можат да седат назад и да се релаксираат во исто време.Висок квалитет : manve продолжување кабел (Црна) дава сигнал интегритет за непречено извршување.За користење со : компатибилен со службен Контролори, како и другите Контролори за НСВ класичен.Manve SNES класичен Издание Контролер продолжување кабел зошто да изберете manve SNES продолжување кабел?флексибилни компатибилност : одговара за SNES класичен SNES класичен Контролер)/ НСВ класичен мини USB Контролер (2016 година) Контролер/ Wii remote Controller/ Wii калуѓерката чак Контролер.долго должина дизајн : овозможува поудобно искуство кога игри.Висок Квалитет на Материјалите : со висок квалитет на материјали, ние секогаш се обезбеди НАЈДОБАР шопинг искуство за нашите клиенти.Спецификации : должина : 10ft/3М боја : Црна материјал : abs+пвц пакет вклучува : 2 x 10 метри manve SNES класичен Издание Контролер продолжување кабел.

Главните карактеристики

Избор на клиент