.

.

Дуо Веѓа Четка, Веѓа Четка Eyelash Чешел и Сенката за Очи Четка, Професионални Аглеста Око Веѓата Четка и Spoolie Четка Сет (Природни Бамбус)

Дуо Веѓа Четка, Веѓа Четка Eyelash Чешел и Сенката за Очи Четка, Професионални Аглеста Око Веѓата Четка и Spoolie

DEN 142.80

Пристапност
Во достапна форма

4 Различни глави дизајн : Ова дуо веѓа четка со 2 стилови дуо око шминка четка, еден дизајн содржи spoolie четка и веѓа четка, уште еден содржи веѓа чешел и сенки четка, мулти-функционални да ги задоволи вашите потреби, можете и да ги споделувате со вашето семејство и пријатели.Лесен за користење : Ова eyelash веѓа четки, направен од висок квалитет на челик и дрвен материјал и е лесен, лесно да се одржи, може да се користи во било каде.Обликувањето & дефинирање на веѓите : На аглеста дизајн на веѓата четка, може да ви помогне да се подготви веѓа и обликот тоа лесно, направете ја вашата превиди уредни и гламурозна.Веѓа чешел : Двоен страна веѓа чешел се задржи вашата веѓа и eyelash уредна и чиста.Сенката за очи четка : Ова Око четка во собата со една сенката за очи главата, одлична за цртање сенки кога ќе заврши вашата веѓа.Пакетот вклучува : 2 Парчиња x Дуо око веѓата четка. 1ps секој стилови.Големина : Аглеста око веѓата четка и spoolie четка поставени околу 15cm/5.9" во долго.Двојно веѓа чешел за 14.5 cm/5.7".Дуо Веѓа Четка, Веѓа Четка Eyelash Чешел и Сенката за Очи Четка, Професионални Аглеста Око Веѓата Четка и Spoolie Четка во Собата.Направени од високо квалитетен челик и дрвен материјал и е лесен, лесно да се одржи, може да се користи во било каде.Совршен за сите прав, гелови и креми.На аглеста дизајн на веѓата четка, може да ви помогне да се подготви веѓа и обликот тоа лесно, направете ја вашата превиди уредни и гламурозна.Удобна рачка за добра контрола, одлична за салон, дома или патување употреба. 4 Глави дизајн : .Аглеста Веѓата Четка : Совршен за обликување & дефинирање на веѓите, погоден за сите прав, гелови и креми.Spoolie Четка : На spoolie четка за лесно може да посебна трепките& веѓа, направи вашите очи уредни и гламурозна.Веѓа чешел : Douable страна веѓа чешел се задржи вашата веѓа и eyelash уредна и чиста.Сенката за очи четка : Ова Око четка во собата со една сенката за очи главата, одлична за цртање сенки кога ќе заврши вашата веѓа.Веѓата Четка Карактеристики : .Боја : Како на сликата покажува.Материјал : високо квалитетен челик и се дрвени.Пакетот Вклучува : 2 Buc око веѓата четка.Големина : Аглеста око веѓата четка и spoolie четка поставени околу 14.5 cm/5.7" во долго.Двојно веѓа чешел за 15cm/5.9".

Главните карактеристики

Избор на клиент