.

.

30 Парчиња Метал Завеса Куки Мат Црн Туш Завеса Прстени Планирам Лесно Туш Куки Круг Туш Завеси Куки Облоги Rustproof Декоративни Туш Завеса Куки за Бања Туш Род

30 Парчиња Метал Завеса Куки Мат Црн Туш Завеса Прстени Планирам Лесно Туш Куки Круг Туш Завеси Куки Облоги

DEN 335.76

Пристапност
Во достапна форма

Поволни материјал : овие туш завеса куки прстени се изработени од квалитетни железо, здрав и ' рѓа-отпорни, не се деформирани во употреба, може да се работи со повеќето туш завеса или лагер.Лесен за користење : прстените затворач на туш завеси кука прави инсталација лесно и брзо, тесни доволно да ги задржи туш завеси остане на туш род без паѓа надвор, може добро сенка надвор на сонце.Деликатна дизајн : кружни туш завеса прстени се во класични кружни дизајн, едноставен и елегантен, се дополнуваат со повеќето бања хардвер за бања оркестарот.Планирам лесно : овие круг метални прстени за завеса се донесуваат со позлата процес, површината на туш прстен е мазна, без брус, мазна плови по род без да се прави многу бучава.Сте се предвидени : постојат 30 парчиња туш завеса прстени, што е околу 2 инчи во дијаметар, која одговара на повеќето стандардни туш завеса прачки; Во прилог на туш прстени за завеса, прстените може да се служи како врзивно средство прстени, лабава лист прстени), memo (мемо поднесување прстени, организирање на алатката, внесете прстени, бележник прстени и така натаму.

Главните карактеристики

Избор на клиент