.

.

JANGANNSA Водоотпорен &Windproof Зимски Бебе Beanie Руно Обрабени Детска Самоубиец Шапка Earflap Топла Капа за Момчиња и Девојчиња

JANGANNSA Водоотпорен &Windproof Зимски Бебе Beanie Руно Обрабени Детска Самоубиец Шапка Earflap Топла Капа

DEN 311.52

Пристапност
Во достапна форма

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Кука и Јамка затворање. ❄WINDPROOF ВОДООТПОРЕН - надворешниот материјал е водоотпорен и windproof.Школка средини се третира со трајни водоотпорен заврши.Може ефикасно да се спротивстави на дожд и снег.И тоа е топло и дише кој е совршен главата опрема за активности на отворено како скијање, планинарење, лов, и апсењето. ❄УВО ЗАЛИВ ДИЗАЈН Големина M предлагам да 1-3 Век; Големина L сугерира Возраст 3-6. ❄МЕКА ПОЛАРНИТЕ РУНО ПОСТАВАТА - Надворешниот е висококвалитетен полиестер материјал со мека поларните руно поставата чувајте ги вашите малечки топла, пријатна и во потрага симпатична во ладни зимски денови.Лицето не се замрзнати во зима. ❄СИМПАТИЧНА И СТИЛСКИ : Оваа зима бебе-самоубиец шапка е класичен дизајн, кој доаѓа во неколку различни основни бои за да одговара на сите вашето дете е зима ладно време облека.

Главните карактеристики

Избор на клиент