.

.

Керамички Ashtray Windproof Десктоп Пепел Носителот со Капак за Дома Хотел 11.5x11.5x8.5cm Дома Ashtrays

Керамички Ashtray Windproof Десктоп Пепел Носителот со Капак за Дома Хотел 11.5x11.5x8.5cm Дома Ashtrays

DEN 746.40

Пристапност
Во достапна форма

Мултифункционален : Круг Ashtray не се работи само како пепел носителот,но, исто така делува како убава tabletop декорација за неговата убава и едноставна нанадвор.Материјал : Ashtray направени од керамички материјал,се издржливи и долготрајни,исто така, со мазни површината,лесно да се чисти,нема да исчезнат,без да се грижиш за гребење.Исклучителна : Windproof Ashtray со елегантен форми и живописни бои, изгледа многу модерен и стилски, и тоа ќе совршено се вклопуваат со било внатрешна или надворешна декорација.Широка примена : Керамички Ashtray со големина од 4.53x4.53x3.35 инчен е погоден за и во затворени простории и на отворено,совршен за дом,канцеларија,патио, балкон, тераса,забава,хотел,бар,итн.Функција : Пепел Држачот е опремен со капак,кој карактеристики windproof функција,исто така, го задржува вашата соба чисти и да се среди,исто така е совршен подарок за вашите пријатели.Description Ceramic Ashtray дизајниран со капак, кој windproof дизајн,ефикасно спречување на таложење на soot, едноставна форма, прегледен и безвременски.Со Windproof Ashtray,што дома ќе биде чист и уреден, без пепел насекаде.Покрај тоа,таа е исто така украс,која е убава, но практични.Feature Ceramic ashtray-Боја : Balck.-Материјал : Керамички.-Големина на : 11.5x11.5x8.5 cm/4.53x4.53x3.35 инчи.Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакет Including1*Керамички ashtray.

Главните карактеристики

Избор на клиент