.

.

Кристално Чиста Светлина Јагода Лимонада Енергетски пијалоци се Меша со Кофеин и Б Витамини (48 On-the-Go Пакети, 8 Пакети на 6)

Кристално Чиста Светлина Јагода Лимонада Енергетски пијалоци се Меша со Кофеин и Б Витамини (48 On-the-Go Пакети,

DEN 647.76

Пристапност
Во достапна форма

Четириесет и осум 0.31 оз пакети на Кристал на Светлина Чиста Енергија Природно Вкус на Јагода Лимонада On-The-Go Прав Пијалок се Меша со Кофеин. 120 mg.на кофеин по пакет и додаде Б Витамини за поттик на енергија.Без вештачки засладувачи, вкусови, или конзерванси.Природно засладени со шеќер и stevia leaf екстракт.Боја на извори од црн морков и куркума.Вкус Име : Strawbery Лимонада.

Главните карактеристики

Избор на клиент