.

.

Основни Видиме Случаи CNC Делови Спојка Златна Месинг Цврсти Вратило Спојка Спојка за Моторни Пренос Конектор со Шрафови Клуч (Внатрешен Дијаметар : 2 парчиња 3мм 5mm)

Основни Видиме Случаи CNC Делови Спојка Златна Месинг Цврсти Вратило Спојка Спојка за Моторни Пренос Конектор

DEN 359.52

Пристапност
Во достапна форма

Голема додатоци за РК модел на мотор, како што се авион брод модел.Широко се користи во метал, мувла, механички диск апликации.Материјал : месинг.Боја : злато.Големина : 2mm, 2.3 mm, 3мм, 3.17 мм, 4mm, 5mm, 6mm.Меѓу пренос член може да направите и двете завртки може да се направи модел за далечинска контрола брод пропелер вратило и моторни моќ.Поврзување на две оска со различна големина, исто така, може да биде поврзан со моторни оска, или поврзување шахти на различни дијаметри.Широко се користи во хардвер,калапи, и прилика на механички пренос.Имајте на ум : може да биде малку боја нарушувања поради различни компјутерски резолуции.Таму може да биде големина грешки поради различни компјутерски резолуции.

Главните карактеристики

Избор на клиент