.

.

KHJK CHFENG-Рициново ГД-40-ти години/60-тите/80-тите Тешки Ниво на Вредноста Рициново/Тркало со Навој Ajustable Индустриски Casters (Големина : ГД 60-ТИТЕ)

KHJK CHFENG-Рициново ГД-40-ти години/60-тите/80-тите Тешки Ниво на Вредноста Рициново/Тркало со Навој Ajustable

DEN 2160.00

Пристапност
Во достапна форма

Тип : Мебел Рициново.Број на модел : CYL-GD40 S.Пакет количина : 1pcs.База : јаглероден челик печат.Површински третман : Спреј & поцинкуван.ГД-40 SWheel дијаметар 42mm Wheel ширина 20mm Load : 50 KG / piece100 KG / 4pcsГД-60 SWheel дијаметар 50mm Wheel ширина 25mm Load : 250 KG / piece500 KG / 4pcsГД-80 SWheel дијаметар 63mm Wheel ширина 30mm Load : 500 КИЛОГРАМИ / piece1000 KG / 4pcsБаза : јаглероден челик stamping Shell : Aluminum Wheels : Најлон 6 Package количина : 1pcs.

Главните карактеристики

Избор на клиент