.

.

Мајстор Yoda Леплива Мобилен Телефон Џеб, Мобилен Телефон Картичка Паричник, Мобилен Телефон RFID Заштитен Ракав, Кредитна Картичка лична Карта Заштитен Ракав, Најдоб?

Мајстор Yoda Леплива Мобилен Телефон Џеб, Мобилен Телефон Картичка Паричник, Мобилен Телефон RFID Заштитен Ракав,

DEN 239.76

Пристапност
Во достапна форма

Димензии : 3.5 х 2.3 инчи.Напредни RFID кондоми, со цел да се заштити кредитни картички, парични картички, и ID на документи од електронски измама или кражба; RFID заштита на ракавите се одлични дебитна картичка заштитници, или RFID екранировка за пасош носители, која може да обезбеди одлична патна безбедност.Кредитна картичка носители и RFID-заштитен пасош носители се користат специјални RFID-заштитен материјали, кои се лесни и тенки; уверение кредитна картичка кондоми може да го спречи крадците од скенирање дигитални и електронски чипови, и се солза-доказ и водоотпорен.Го замени вашиот паричник со мобилен телефон торба, и лесно да се инсталира на вашиот ПРОЕКТ, кредитна картичка, паричник картичка, итн.Откине го поклопецот на налепница и се држи на задниот дел од телефонот, а потоа нежно притиснете за да се заврши.Овој телефон е приклучен на паричникот и може цврсто држете сите елементи може да се стави во за ваша погодност и никогаш не нека оди!.Здрав материјал : Секој телефон картичка паричник е силна, силни и издржливи.Тоа не ќе го изгуби својата сила се должи на топлина, мало влага или пот во џеб, и ако одбереш да го отстраните, ќе не остави леплива остатоци.Овој здрав и издржлив материјал може да се спречи вашата картичка од паѓање.

Главните карактеристики

Избор на клиент