.

.

D&D PowerDrive 3824-8M-320 Синхрони Времето Појас, Гума, (Пакување од 1)

D&D PowerDrive 3824-8M-320 Синхрони Времето Појас, Гума, (Пакување од 1)

DEN 18212.64

Пристапност
Во достапна форма

На ремени надмине САД RMA објавени рејтингот нивоа; Тие се дизајнирани да се изврши на идентични или повисоко ниво од сите други големи САД Производителот ремени од ист тип. 3824-8 M-320 Синхрони Времето Појас ОЕМ Дел Број 3824-8 M-320 Појас Тип 8 M Времето Појас.Технички Спецификации : (Инчи) (mm) Надвор од Обемот 150.55 3824 Врвот Ширина 12.60 320 Појас Длабочина 0.24 6 Материјал Neoprene Заб Профил 8 M.Произведено во Кина. 3824-8 M-320 Синхрони Времето Појас ОЕМ Дел Број 3824-8 M-320 Појас Тип 8 M Времето Појас Технички Спецификации : (Инчи) (mm) Надвор од Обемот 150.55 3824 Врвот Ширина 12.60 320 Појас Длабочина 0.24 6 Материјал Neoprene Заб Профил 8 M.

Главните карактеристики

Избор на клиент