.

.

Weldcote 38TX100 Близнак Црево Одделение Т 3/8 X 100' Фитинзи ББ

Weldcote 38TX100 Близнак Црево Одделение Т 3/8 X 100' Фитинзи ББ

DEN 839.76

Пристапност
Во достапна форма

За употреба со сите гориво гасови каде пламен и масло отпорни на поклопецот е потребно.Мулти-вентилирани порите во цревото покрие додадете безбедност заварување работење што овозможува дисперзија на permeating гасови.Пакет од 1.

Главните карактеристики

Избор на клиент