.

.

Палта: Нишка & Патентите Двојна Должност XP Општа Намена Конец, 125-Двор, Црна

Палта: Нишка & Патентите Двојна Должност XP Општа Намена Конец, 125-Двор, Црна

DEN 66.96

Пристапност
Во достапна форма

Оваа тема е комбинација на напредна технологија од Палта со речиси 200 години на темата-изработка искуство.Тема карактеристики на полиестер-завиткани core-откачи изградба креирање на нишка која се обезбедува подобрена цвест изглед и прави шиење проблеми со слободен.Мазна и силна sews совршено на сите машини од гроздобер да денешна најнапредните.Пакет Должина на Производот : 1.15 инчи.ПАЛТА&КЛАРК-Двојна Должност XP Општа Намена Тема.Оваа тема е комбинација на напредна технологија од Палта со речиси 200 години на темата-изработка искуство.Тема карактеристики на полиестер-завиткани core-откачи изградба креирање на нишка која се обезбедува подобрена цвест изглед и прави шиење проблеми со слободен.Мазна и силна sews совршено на сите машини од гроздобер да денешна најнапредните.Овој пакет содржи еден 125yd гајтанот.Достапни во широк спектар на бои : секој се продава одделно.Увезени.

Главните карактеристики

Избор на клиент