.

.

2-во-1 Одење Стапчиња Чадор - Windbreak Ребра Одење Трска Crutch Само Заштита Чадор Тешки Солидна Волфрам Челик - Идеален Татко е Подарок за Качување, Пешачење, дружење на Rainin

2-во-1 Одење Стапчиња Чадор - Windbreak Ребра Одење Трска Crutch Само Заштита Чадор Тешки Солидна Волфрам Челик

DEN 2025.60

Пристапност
Во достапна форма

☂【Мултифункционален трска чадор】 : Ова не е само еден чадор, тоа е, исто така, одење трска.Стап чадор би можел да понуди најдобрата заштита за вас во голем дожд и Windproof УВ Заштита Под жешкото сонце, или да биде одење може да понуди голем модерен поддршка , исто така, обезбедува некои едноставни заштита од негативци и луд кучиња за вас, додека одење надвор како што будење , пешачење, кампување итн.Голем подароци за таткото, дедото, пријатели или отворено љубовници кои имаат потреба од тоа. ☂【Нова надградба чадор】 : 1. Лесно им помогнам на копчето отворање, притиснете го копчето за автоматски да ги отвори. 2.на ергономски се справи со е подолг од еден обичен чадор за стари лица да се одржи Удобно. ☂【Цврсти и издржливи чадор】 : челик, Алуминиум легура трска,мала тежина, лесно да се носат, трска може да издржи повеќе од 220 килограми; Чадор платно : водоотпорен 100% 210 T најлон ткаенина материјал. 8 смола зајакната fiberglass ребра кои го издржат најсилните налетите на ветрот и се дизајнирани да се даде, да не се скрши, зачувување на вашиот чадор треба да се соочи со екстремни услови. ☂【Ергономски дизајн на чадор】 : рачката е изработена од цврста пластика, и ергономски дизајн го прави тоа поудобно да се одржи.Основата на трска е направен од силна, се лизга отпорни гума трска совет, така што трска може да се користи во сите видови на површини. ☂【Големи лесни чадор】 : Голем Простор За Лесно Споделување тежина 1.1 lb.УВ ЗАШТИТА Висок квалитет слој обезбедување на УВ заштита !.ЦЕЛОСНА СТАКЛЕНИ ВЛАКНА РЕБРА. 8 смола зајакната fiberglass ребра, кои се направени од најтврдокорните од нерѓосувачки челик, обложени, доволно силна за да се против силен ветар или тешки downpour, хром позлатен блек метал окното за да се овозможи поголема стабилност во високи ветрови.

Главните карактеристики

Избор на клиент