.

.

Уметноста Needlepoint Kazak Розова Увеселителен Парк За Полнење

Уметноста Needlepoint Kazak Розова Увеселителен Парк За Полнење

DEN 960.00

Пристапност
Во достапна форма

Needlepoint Комплет.Живописни Бои на Висок Квалитет на Моно Делукс Needlepoint Платно. 4.5" 14 мрежа моно делукс needlepoint платно и сите Pearle памук теми потребни за да се заврши.Секој Комплет доаѓа со печати за референца.Направен во U. S. A. За почетниците на повеќе искусни под исти услови - ова Kazak инспириран платно може да биде забавно со основните бод или повеќе декоративни бода - да се заврши како увеселителен парк или како украс или git ознака.Комплет вклучува 4,5" 14 мрежа моно делукс needlepoint платно, игла, печатење за референца, а сите pearle памук теми потребни за да се заврши.Еден од серија од четири.

Главните карактеристики

Избор на клиент