.

.

Snap 8x10 Рамен Двојно Мат за 5x7 Фото, Ѕид & Tabletop Слика Рамка, 5 x 7, Бела

Snap 8x10 Рамен Двојно Мат за 5x7 Фото, Ѕид & Tabletop Слика Рамка, 5 x 7, Бела

DEN 2227.20

Пристапност
Во достапна форма

Бела 8x1 tabletop или ѕид рамка со двојно бела мат отворање за 5x7 слика.Airfloat мат додава димензија и длабочина на вашиот уметност, преку создавање на ефект на сенка со одвоени двојно мат функција.Рамката ги вклучува подготвен да се откажам трајни закачалки на грбот за вертикална или хоризонтална виси options и easel за стои на екранот.Рамката е направена од трајни цврсто дрво со лесно-отворени табови на грбот нека ви се вчита вашиот фотографии брзо.Лесни заштитна стакло ќе ги задржи вашите омилени фотографии изгледате одлично за години.Галерија Решенија 8x10 Рамен Бела Слика Рамка со Двојно Бела Мат За 5x7 Image Add еден допир на елеганција на вашиот декор со класичен 8x10 Рамен Бела Слика Рамка со Двојно Бела Мат За 5x7 Слика.Нашите Airfloat двојно мат додава длабочина и димензија на вашиот 5x7 фотографии или уметност.Вклучува две трајни закачалки на задната страна од рамката за да висат на вашиот ѕид, или хоризонтално или вертикално.Исто така, вклучува easel назад што ќе ви овозможи да ги покажат своите повеќето негувале слики на mantel, биро или само за било каде во вашиот простор, убаво.Нашата Галерија Решенија 8x10 Рамен Бела Слика Рамка има 5 инчен x 7 инчен слика со двојно бела Airfloat мат и мерки за 8 инчи x 10 инчи без мат.Совршен прилог декор на секој дом или канцеларија.

Главните карактеристики

Избор на клиент