.

.

Чисто Стакло Спреј Шише со Силиконски Ракав,16 Унци Refillable Сад со Магла и Проток на Вода Прилагодувања, Погоден за Капење, Убавина, Влакна, Растителни Миленици (сина 1 ?

Чисто Стакло Спреј Шише со Силиконски Ракав,16 Унци Refillable Сад со Магла и Проток на Вода Прилагодувања,

DEN 2323.20

Пристапност
Во достапна форма

[Не се лизга дизајн] : На силиконски ракав може да се спречи стакло спреј шише од кршење на плочки , и зголемување на притисокот од стаклено шише. [Мода Декорација] : high-end транспарентен lead-free стакло материјал, издржлив пластични пумпа главата.Тоа е ергономски, лесно да се работи со една рака, повеќе модерен, издржлив, безбеден, и еднократно. [Прилагодливи Млазницата] : Ротирање на млазницата за да ја прилагодите спреј, проток на вода и затворена држава.Може да ги исполни вашите различни потреби.Спреј е униформа, водата не излегуваат во јавноста, и тесно грло е спирала.По затегнувањето, конекцијата е фирма и не overflow. [Обновливи и лесен за употреба] : Овие големина стакло спреј шишиња се направи полесно за вас да се меша свој детергент.Одличен избор за заштеда на парични средства.Тоа може да се користи за домашна прозорец за чистење, чистење на кујната, коса, пет спреј, растенијата спреј, козметички производи, итн. [Купи Грижете се-Слободен] : Ако производот ќе примите има проблеми со квалитетот (освен за човекот-направени штета) или не сте задоволни со нашите производи, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви обезбедиме со ефективни и со помош на.Мека и fit N.Без лизгање, постабилна.Уникатна декорација.Како етикетата, може лесно да се разликува.Поддршка на инка, во близина на шише устата, нема истекување.Заштеда на време, труд-за заштеда на енергија и повеќе економичен.Јасно стакло дизајн е почиста и може да биде ставен на контра врвот на вашата кујна или купатило во секое време.Во споредба со пластичен материјал, стакло материјал нема чуден мирис и заштита на течност, па можете да го користите тоа подобро.

Главните карактеристики

Избор на клиент