.

.

Гроздобер Ретро Патување MENJUNJES БУЕНОС АИРЕС Платно Постер на Ѕид Уметност Оркестарот Печатење на Слики Слика за Дневна Соба и Спална соба Декорација Unframe:12x18inch(30x45cm)

Гроздобер Ретро Патување MENJUNJES БУЕНОС АИРЕС Платно Постер на Ѕид Уметност Оркестарот Печатење на Слики Слика

DEN 360.00

Пристапност
Во достапна форма

Во боја опции, можете да изберете дефиниран стил и unframe стил.Редоследот според вашите потреби.Ако ви се допаѓа оваа серија на постери, ве молиме внесете мојата продавница за пребарување.СУПЕРИОРЕН КВАЛИТЕТ : Тие се со Висока Резолуција на Сликите Отпечатена на платно, со користење водоотпорен, ЕКО-растворувач мастило.Уметничкото Дело е Водоотпорен, УВ-отпорни и боја бледнее-отпорни, за повеќе од 30 години.Платно постери се различни од хартија постери во кои тие нема да се влошува поради факторите на животната средина, како што се влажност.Ако ви треба прилагодено постер, ве молиме контактирајте со нас.

Главните карактеристики

Избор на клиент