.

.

Вчитај Рециклирани Голф Топки (24-Pack) на Titleist Голф Топки

Вчитај Рециклирани Голф Топки (24-Pack) на Titleist Голф Топки

DEN 1706.40

Пристапност
Во достапна форма

Најмалку половина од цената на новите.Професионално тестирање од страна на независна лабораторија покажуваат нема перформанси на тежината помеѓу нов топче за голф, а Рециклирани топче за голф, и refinished топче за голф. 24 голф топки за дополнителна вредност.Пакувањето може да се разликуваат од сликата. 24 Пакет на Titleist Рециклирани Голф Топки.Состојбата на овој голф топче ќе биде слична на топката што е пуштена за неколку дупки.Мала козметичка и ситни флеки на забите се е можно, иако тоа нема да влијае на интегритетот и ефикасноста на топче за голф.Играчот пенкало ознаки и логоа може да бидат присутни.

Главните карактеристики

Избор на клиент