.

.

Бакнеж Моето Лице Влага Избричат 11 Унца Мирис-Слободен 4-Во-1 Пумпа (325ml) (3 Парчиња)

Бакнеж Моето Лице Влага Избричат 11 Унца Мирис-Слободен 4-Во-1 Пумпа (325ml) (3 Парчиња)

DEN 572.40

Пристапност
Во достапна форма

3 Парчиња - 11 Унца (325ml).Витамини А и Е, Хранливи материи се толку важни за Здрава Кожа, завршете го Избричат.Содржи Хидратантна Формула со Антисептик Пеперминт да се Излади и да се Стимулира.Не содржи Животински Состојки, Вештачки Бои, или Непотребни Хемикалии.За Менаџирање, Најкул Бричење Искуство Досега.Бакнеж Моето Лице Влага Избричат 11 Унца Мирис-Слободен 4-Во-1 Пумпа (325ml) (3 Парчиња).

Главните карактеристики

Избор на клиент