.

.

50 80 Масажа Табела Главата, Tools & Додатоци Анти-Haarausfall насловна страна со Дупка Убавина Спа Кревет Раководител Крпа Масажа Душек Лице Лежи[ Сина]

50 80 Масажа Табела Главата, Tools & Додатоци Анти-Haarausfall насловна страна со Дупка Убавина Спа Кревет Раководител

DEN 290.16

Пристапност
Во достапна форма

Еколошки печатење и боење, висока постојаност на боја, не исчезнува после миење, без намалување, не pilling.Точни мерења на кревет дупки, drape дизајн, чиста и хигиенски исправна.Мала тежина и виткање дизајн е лесно за вас да се продавница.На преголеми опремени лист обезбедува максимална маса покриеност и чист стил.Големина да се вклопуваат речиси сите масажа маси.Чиста боја, едноставно, носат-отпорни, отпорни, удобно, силната апсорпција на вода, брзо сушење.Чипка и ивица дизајн, посебни и елегантен, подобрување убавина продавница карактеристика.Во боење процес, тоа не содржи штетни материи кои се штетни за човековото тело, и тоа не избледи во текот на миењето.Големина : Прибл.50 x 80см / 19.7 x 31.5 во.парична казна работ крои, сигурен за користење.Погоден за повеќето масажа кревет со дупки, важен додаток за салон за убавина.Функција : 1. Чиста боја, едноставно, носат-отпорни, отпорни, удобно, силната апсорпција на вода, брзо сушење. 2. Еколошки печатење и боење, висока постојаност на боја, не исчезнува после миење, без намалување, не pilling. 3. Чипка и ивица дизајн, посебни и елегантен, подобрување убавина продавница карактеристика. 4. Точни мерења на кревет дупки, drape дизајн, чиста и хигиенски исправна. 5. Во боење процес, тоа не содржи штетни материи кои се штетни за човековото тело, и тоа не избледи во текот на миењето.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект Од Типот : Бањата Убавина Чаршаф Факултативна Боја : Беж Бела, Розова, Сина, Зелена, Сина, Светло Тен, Сива Квалитет : Полиестер Големина : Прибл.50 x 80см / 19.7 x 31.5 во управување со : СПА, салон за убавина Пакет Листа : 1 x Бањата Убавина чаршаф Забелешка : Прирачник за мерење, ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.

Главните карактеристики

Избор на клиент