.

.

400 Парчиња Jingle Bells, 1/2 Инчи Занает Ѕвона, DIY Ѕвона за Венец, Одмор Дома и Божиќ Декорација (Црвено)

400 Парчиња Jingle Bells, 1/2 Инчи Занает Ѕвона, DIY Ѕвона за Венец, Одмор Дома и Божиќ Декорација (Црвено)

DEN 2380.80

Пристапност
Во достапна форма

Прекрасен звук : Божиќ ѕвона секогаш бидете jingling, придружни ќе пее на Jingle Bells несвесно.Цврст дизајн : Божиќ декорација ѕвона се направени од цврст метал, кој направи весели звук.Големина и боја : црвена е жив и убави, овие мерки 0.5 инчи дијагонално.Издржлив материјал : железо обложено црвено ѕвона се издржливи и практично, не е лесно да се оксидација, може да се чува долгорочно сјај, овој rusty бел е направен од страна на посебен процес, рѓа, многу ретро.Потребно за празници : да ги користите овие ѕвона за да додадете повеќе содржина за секој домашна декорација, погоден за Божиќ дома декорација, DIY занаети, накит pendant, ѕид hangings подарок пакување, празник декорација, музика одлуки, итн. 400 Парчиња Jingle Bells, 1/2 Инчи Занает Ѕвона, DIY Ѕвона за Венец, Одмор Дома и Божиќ Декорација Големина и боја : Црвена е жив и убави, овие мерки 0.5 инчи дијагонално.Издржлив материјал : железо обложено црвено ѕвона се издржливи и практично, не е лесно да се оксидација, може да се чува долгорочно висок сјај, овој rusty бел е направен од страна на посебен процес, рѓа, многу ретро Неопходни за празници : да ги Користите овие ѕвона за да додадете повеќе содржина за секој домашна декорација, погоден за Божиќ дома декорација, DIY занаети, накит pendant, ѕид hangings подарок пакување, празник декорација, музика одлуки, итн.Топло прашува : имаме различен број, различни димензии и различни бои на пакети, можете да одберете кој пакет ќе биде сакате.

Главните карактеристики

Избор на клиент