.

.

Тројно Бере Танзанија Ruvuma Peaberry Изми Unroasted Зелено Кафе Грав (1 LB)

Тројно Бере Танзанија Ruvuma Peaberry Изми Unroasted Зелено Кафе Грав (1 LB)

DEN 276.00

Пристапност
Во достапна форма

Танзанија Ruvuma Peaberry Изми Тројна Избрале. 100% Арабика Unroasted Кафе Зелен Грав.Потекло : Mbinga Округ, Ruvuma Регионот, Танзанија.Процес : Измиени.Надморска Височина : 1,200 - 1,800, Избор : Бурбон.Големина на : 1 LB.

Главните карактеристики

Избор на клиент