.

.

mumisuto Замена Faceplate Маска,Црна Замена Лево и Право Faceplate Покрие Школка Случај за PS3 Слим Конзола

mumisuto Замена Faceplate Маска,Црна Замена Лево и Право Faceplate Покрие Школка Случај за PS3 Слим Конзола

DEN 225.36

Пристапност
Во достапна форма

Специјална Изработка На Случај : Направи производ да изгледа поубаво и модерен.Совршена Замена : Замена лево и право поклопецот се специјално дизајнирани за PS3 Слим конзола, добро е да го замените оригиналниот оштетена една.Лесен За Инсталација : Точни парчиња и интерфејси се обезбеди совршена применливост, лесно да се инсталира.Едноставен и Компактен Дизајн : Лесен, удобен за носење и употреба.Hign Квалитетен Материјал : Направен од врвен квалитет АБС материјал, носат-отпорни, и издржливи.Овој производ е направен од врвен квалитет АБС материјал, носат-отпорни, и издржливи.Точни парчиња и интерфејси се обезбеди совршена применливост, лесно да се инсталира.Замена лево и право поклопецот се специјално дизајнирани за PS3 Слим конзола, добро е да го замените оригиналниот оштетена една.Спецификација : Предмет Тип : Замена Faceplate Покритие за PS3 Слим Материјал : ABS Објект Боја : Како на Слики Прикажани Модел : PS3 Слим Објект Големина : Прибл. 29 x 5 х 0.5 cm / 11.4 x 1.9 x 0.2 инчи Пакет Тежина : Околу. За 47,3 g / 1.7 оз Пакет се Вклучуваат : 1 * Лево Замена Маска 1 * Право на Замена на Капакот Забелешка : 1. Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од повеќе фактори, како што се вашиот монитор светлината и светлината на светлината. 2. Ве молиме овозможи 1-3 см грешка поради прирачник за мерење.Ве молиме бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.

Главните карактеристики

Избор на клиент