.

.

Бебе Дамка Облека Почиста - Пена Перење Дамка Смена, Брзо Перење Дамка Treater, Лесен за Употреба, Професионални Пена Дамка Почиста за Нафта, Храна, Боја Дамките N/a/a

Бебе Дамка Облека Почиста - Пена Перење Дамка Смена, Брзо Перење Дамка Treater, Лесен за Употреба, Професионални

DEN 336.00

Пристапност
Во достапна форма

Безбедно да се Користи : Нашата облека дамка смена е безбедно да се користи d нема да им наштети на вашите деца.Тоа е моќна функција, може да ги отстраните дамките на различни степени и направете ја вашата облека изгледаат нови.Бебе Дамка Облека Почиста : Тоа е на добар квалитет, специјално дизајниран за деца, може да се мијат, заедно со облека, а потоа да добијат чиста облека.Ти веќе не се грижите за децата добивање валкана облека.Применливи Прилики : Оваа дамка смена е совршен за kidsclothes, кој може брзо да се отстрани дамките од сокови, храна, млеко, итн.Ова ќе биде одличен помошник за домаќинство.Лесен за Користење : потребно е само да го применуваат тоа на облека, а потоа измијте со рака или ставете го во машината за перење да се набљудуваат на дамките ќе исчезнат.Тоа што е мал во големина и доаѓа во две стилови, 30ml и 100ml, кој исто така може да се врши со вас кога патувате.Клиентите Гаранција : Ние се залагаат на начело на Прв Клиент.Нашата служба за корисници е 24-часа на Интернет, а можете да не контактирате во било кое време кога ќе се соочуваат со проблеми.Опис : Нашите дете облека дамка смена е безбедно за деца и домашни миленици.Нејзините -брза акција може да се отстрани дамките на различни степени и направете ја вашата облека изгледаат нови.Постојат два модели, 30ml и 100ml, можете да изберете од.Тие се мали во големина и многу погодни да се носат на патување.Спецификации : Име на Производ : Бебе Облека Дамка Remover Cover материјал : PECapacity : 30 ml, 100 ml Packing Листа : 1 * Бебе Облека Дамка Remover Notes : Поради светлосни ефекти и снимање агли, постои боја разлика во производ, ве молиме да се разбере.Поради прирачник за мерење, постои толеранција во производ големина.

Главните карактеристики

Избор на клиент