.

.

Stetsom ЕКС 3000 Black Edition 1 Ohm Моно Автомобил Засилувач, 3000.1 3K W RMS, 1Ω Стабилен Автомобил Аудио, Полн Спектар на HD Квалитет на Звукот, Crossover & Бас Зголемете, Автомобил Стерео Зв

Stetsom ЕКС 3000 Black Edition 1 Ohm Моно Автомобил Засилувач, 3000.1 3K W RMS, 1Ω Стабилен Автомобил Аудио,

DEN 5159.76

Пристапност
Во достапна форма

Премиум црна серија со конфигурираат корекција. 1 ohm.Одличен за глас како и бас. 3000 w.Моно.RMS Моќност на 1 Ohm 12.6 V : 3000 W ФИРМИ.RMS Моќност во 2 Ohms 12.6 V : 2000 W ФИРМИ.RMS Моќност на 1 Ohm 14.4 V : 3350 W ФИРМИ.RMS Моќност во 2 Ohms 14.4 V : 2100 W ФИРМИ.Текст Отпорност : 7 K Ohms.Напон : 9 ~ 16 V.Зачестеност Одговор (-3 Db) : 10 Hz ~ 20 KHz.Crossover Ниска Помине : 90 Hz ~ 20 KHz.Crossover High Pass : 10 Hz ~ 700 Hz.Потрошувачка со Музички Сигнал (12.6 V) : 150 A.Потрошувачка со Бас (12.6 V) : 300 A.ЕКС Серија засилувачи се Stetsoms најдобрите продавачи.Тие се одлични, бас, како и со гласот.Црна издание е нивната премиум линија, со прилагодливи параметри и уникатен дизајн и перформанси.Технички Спецификации.RMS Моќност на 1 Ohm 12.6 V : 3000 W RMSRMS Моќ во 2 Ohms 12.6 V : 2000 W RMSRMS Сила на 1 Ohm 14.4 V : 3350 W RMSRMS Моќ во 2 Ohms 14.4 V : 2100 W RMSInput Отпорност : 7 K Ohms Supply Напон : 9 ~ 16 VFrequency Одговор (-3 Db) : 10 Hz ~ 20 KHz Crossover Ниска Помине : 90 Hz ~ 20 KHz Crossover High Pass : 10 Hz ~ 700 Hz Consumption со Музички Сигнал (12.6 V) : 150 AConsumption со Бас (12.6 V) : 300 A.

Главните карактеристики

Избор на клиент