.

.

SAVITA 200Pcs 0.5 Инчи Божиќ Jingle Bells, DIY Занает Мали Jingle Bells за Венец, Ѓердан Накит Одлуки, Одмор Дома Партија Резерви (7 Бои)

SAVITA 200Pcs 0.5 Инчи Божиќ Jingle Bells, DIY Занает Мали Jingle Bells за Венец, Ѓердан Накит Одлуки, Одмор

DEN 287.76

Пристапност
Во достапна форма

【Ќе Добиете】Пакетот вклучува 1 сет на 200 парчиња jingle bells во 7 боицрвена, зелена, злато, сребро, сина, виолетова, црвена роза, доволни количини и боја за да ги задоволат вашите побарувачката на DIY занаети. 【Висок Квалитет】На jingle bells се направени од добар квалитет метал со полиран површина, издржливи и сигурни, не е лесно да ' рѓа или нула вашиот раце, може да се чува долгорочно сјај. 【Мали Димензии】Божиќ jingle bell мерки 1.2 см/0.5" дијагонално, совршена големина за да се направи домашна бел занаети.ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме да се внимава на вашите деца под 3 години за да ги спречи голтање овие мали предмети. 【Прекрасен Звук】Секој jingle bell има метал закачалка за лесно stringing и виси, тресење тоа ќе го направи да се направи jingling и јасен звук, и на тонот на ѕвонење се јасни и слатка. 【DIY Занает Додатоци】Нашите jingle bells може да се широко се користат за Божиќ дома декорација, DIY занаети, накит pendant, ѕид hangings подарок пакување, празник декорација, играчка накит додатоци, музика одлуки и повеќе.Карактеристики : Материјал : Метал Боја : Црвена, Зелена, Злато, Сребро, Сина, Виолетова, Розова Количина : 200 Парчиња Објект Тежина : 150g/5.29 оз Пакет Големина : 20x14x1.5cm/7.87x5.51x0.59" Производ Големина : Бел Дијаметар : 1.2 см/0.5" Пакет Детали : 200 x Божиќ Jingle Bells Љубезно Забелешки : -Поради прирачник за мерење, големина и тежина, може да имаат одредена грешка. -Поради разликата помеѓу различни монитори, не може да биде мало боја разлика постои.

Главните карактеристики

Избор на клиент