.

.

Најк Печатени Елемент Термички 2.0 Жените Водење Ракавици, МЕДИУМ

Најк Печатени Елемент Термички 2.0 Жените Водење Ракавици, МЕДИУМ

DEN 261.60

Пристапност
Во достапна форма

Therma-ОДГОВАРА ткаенина да се спротивстави на топлина на косата и помогне да се задржи топло и изолирани.Го задржува изолациони својства, дури и во влажни услови.Држи ладен воздух надвор и топол воздух без екстра големо.Проводен палецот и forefinger обезбеди совети екран на допир за компатибилност.Стратешки поставени силиконски за дополнителна контрола.Рефлексивни детали за зголемена видливост во услови на слаба светлина.

Главните карактеристики

Избор на клиент